Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jak kupować

Witaj w Portalu zakupowym Hurtowni Alpha Dan Dekoracje.

Tutaj znajdują się informacje o tym do kogo skierowana jest nasza oferta oraz jak przebiega proces zakupowy w Portalu Hurtowni.

 Dla kogo przeznaczony jest Portal?

Portal przeznaczona jest dla sklepów, galerii, kwiaciarni, restauracji, hoteli, dekoratorów, florystów, księgarni, producentów rękodzieła i innych klientów, którzy prowadzą działalność handlową.

Jak mogę zobaczyć ceny produktów?

Aby zobaczyć ceny produktów należy założyć w naszym Portalu konto. Po zalogowaniu się, klienci widzą ceny detaliczne. Jak można uzyskać dostęp do cen hurtowych? W celu otrzymania przez klienta dostępu do cen hurtowych należy po dokonaniu przez rejestracji, przesłać na adres e-mail dekoracje-sprzedaz@alphadan.pl dane: NIP, REGON lub numeru KRS. Dzięki temu możliwa będzie jego weryfikacja w bazie CEiDG lub KRS tj. Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj.

Sprzedawca nie ma obowiązku uzasadniania Klientowi swojej decyzji o nieprzyznaniu statusu Klienta hurtowego. Po pozytywnej weryfikacji danych Klienta hurtowego, Klient po zalogowaniu się na swoje konto widzi ceny hurtowe.

Jak mogę dokonać zakupu?

W celu zawarcia umowy sprzedaży produktu za pomocą interaktywnego formularza należy wejść na stronę internetową portalu sprzedaży hurtowej, dokonać wyboru produktu i złożyć, w oparciu o wyświetlane Klientowi komunikaty i informacje, zamówienie.

Jakie dane są potrzebne, aby dokonać zakupu?

W trakcie składania zamówienia Klient powinien wskazać następujące dane potrzebne do przyjęcia zamówienia do realizacji: imię i nazwisko; adres zamawiającego [nazwa ulicy; numer domu i mieszkania; miejscowość wraz z kodem pocztowym]; numer telefonu kontaktowego; adres e-mail; zamawiany produkt; ilość zamawianego produktu; miejsce dostawy zamawianego produktu [nazwa ulicy; numer domu i mieszkania; miejscowość wraz z kodem pocztowym]; wybrany przez Klienta sposób dostawy produktu; wybraną przez Klienta formę płatności.

Jak wygląda proces składania zamówienia?

Złożenie zamówienia za pomocą interaktywnego formularza następuje w momencie kliknięcia w interaktywnym formularzu w pole ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE. Po złożeniu zamówienia przez Klienta, Sprzedawca niezwłocznie potwierdzi jego otrzymanie. Potwierdzenie otrzymania zamówienia i przyjęcia go do realizacji następuje przez przesłanie Klientowi na podany przez Klienta adres poczty elektronicznej e-mail wiadomości zawierającej informacje w zakresie: przedmiotu zamówienia; jednostkowej oraz łącznej ceny zamawianych produktów, w tym kosztów dostawy; wybranej metody płatności; wybranego sposobu dostawy; numeru rachunku bankowego do wpłaty [przy wyborze przez Klienta formy płatności przelewem bankowym].

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl