Anioły z gipsu

Anioły z Gipsu

Anioły z gipsu idealnie sprawdzają się jako prezent lub upominek, dekoracja wnętrza czy stołu na przyjęciu tematycznym. Staramy się, aby każda figurka anioła była wyjątkowa i odróżniała się na tle innych. Tę unikatowość definiuje kolor, wysokość oraz trzymany w dłoniach atrybut. Nasze anioły odlewa się w specjalnych formach o wysokiej jakości z dużą ilością szczegółów. Nie posiadają odkształceń, obić lub stłuczeń. Egzemplarze kolorowe są malowane i zrobione ręcznie.

Anioły gipsowe w tej kategorii dzielą się na dwie grupy. Pierwszą są nieduże figurki gipsowe aniołków w białym kolorze. Przeważnie mają postać małego dziecka, a ich wysokość wynosi od 5cm do 20cm. W drugiej kategorii znajdują się malowane figurki gipsowe aniołów. Są to głównie postacie stojące kobiet lub par od 20cm do nawet 45cm.

DOSTAWA: Każde nasze zamówienie z figurkami aniołów jest odpowiednio pakowane i zabezpieczane na czas podróży. Robimy co w naszej mocy, aby towar dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie. Nie mamy jednak wpływu na jakość usług dostawcy zewnętrznego. Z tego względu zachęcamy Państwa do osobistego odbioru przygotowanego zamówienia ceramiki w naszej siedzibie w Bydgoszczy.

 Nasza szeroka oferta figurek aniołów obejmuje także anioły szkliwione z szamotu, anioły sakralne oraz gadżety w kształcie aniołka.

Produkty w kategorii: Anioły z gipsu

Anioły z gipsu to piękne figurki dekoracyjne.

Anioły gipsowe zdobyły sobie sympatię klientów i cieszą się ogromnym zainteresowaniem od lat. Najczęściej wręcza się je jako prezenty na szczęście. Anioły cechuje ogromna różnorodność formy i piękne wzornictwo. Oferta obejmuje głównie anioły stojące, ale mamy także wiszące egzemplarze. Są te jedne z najchętniej kupowanych figurek dekoracyjnych w naszej hurtowni. Pastelowy kolor, łagodny uśmiech i nostalgiczna poza wprowadzą ciepło do każdego wnętrza.

Aniołki gipsowe  dla dzieci z okazji I Komunii świętej  znajdują się w dedykowanej im kategorii. Oferujemy wzory stojące dla chłopca lub dziewczynki w białym kolorze. Aniołki trzymają w dłoniach książeczkę, różaniec bądź mają dłonie złożone do modlitwy.

Małe białe figurki aniołów zazwyczaj są wybierane na prezent lub do dekoracji z okazji Chrztu św. To urocze figurki siedzących, leżących lub modlących się dzieci. Ich wysokość zaczyna się od 5 cm i nie przekracza 20cm.  Niektóre wzory mają dodatek złota na skrzydłach lub ubranku. Te najmniejsze doskonale nadają się na sympatyczny dodatek do prezentu. Bez problemu mieszczą się w  torebce prezentowej lub we flower box. Część aniołków jest specjalnie przygotowana na prezent. Została zapakowana w celofan i przewiązana satynową wstążką.

Anioły gipsowe hurt

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do współpracy z naszą hurtownią Aniołów i Figurek Dekoracyjnych. Szczególnie zapraszamy sklepy z upominkami,  dekoracjami i kwiaciarnie. Mile powitamy także  organizatorów przyjęć ślubnych i komunijnych. Polecamy rejestrację w celu uzyskania statusu klienta hurtowego. Aby go otrzymać wystarczy podać przy rejestracji nr NIP, a my po szybkiej weryfikacji uruchomimy możliwość zakupu w cenach hurtowych. Klienci hurtowi nie mają obowiązku zakupu towarów za określoną wartość. O przyznaniu cen hurtowych decyduje branża Państwa działalności.

figurki-anioly-gipsowe-hurtownia-bydgoszcz

Anioły gipsowe - wysyłka towaru.

Staramy się aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Z tego względu sprzedawane figurki gipsowe oraz pozostałe produkty ceramiczne starannie przygotowujemy do wysyłki. Każdy anioł gipsowy jest starannie zabezpieczony folią bąbelkową, pianką lub elementami styropianu. Wszystkie paczki z oznaczamy naklejką "UWAGA SZKŁO". Nie mamy wpływu na traktowanie przesyłek przez zewnętrznych dostawców. Z tego względu zachęcamy Państwa do odbioru produktów z gipsu w siedzibie hurtowni w Bydgoszczy przy ul. Karola Szajnochy 3. Oferta stacjonarna działu aniołów i dekoracji jest szersza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl