Kosze na kwiaty

Kosze wiklinowe na kwiaty ogrodowe oraz cięte

Kosze kwiatowe do dziś są symbolem wdzięczności i odzwierciedlają zaangażowanie w relację. Mimo upływu lat nadal są chętnie wybieraną opcją prezentową. W hurtowni Alpha Dan Dekoracje znajdą Państwo szeroki wybór koszy kwiatowych, dzięki którym można wykonać piękne i reprezentacyjne aranżacje kwiatowe.

Oferowane przez nasz kosze na kwiaty przeważnie wykonane są z wikliny w naturalnym lub białym kolorze. Posiadamy formy klasyczne – owalne, okrągłe, ale i prostokątne, a także zestawy koszy w kilku rozmiarach.

Kosz kwiatowy najczęściej kojarzy się z formą romantyczną, jednak równie dobrze może mieć charakter elegancki i reprezentacyjny, wszystko zależy od zastosowanych kwiatów oraz dodatków. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z szerokim asortymentem elementów uzupełniających dekoracje w koszach, jak wstążki satynowe, gąbki florystyczne, sztuczne kwiaty czy piki dekoracyjne.

Wszystkie kosze można zobaczyć w dedykowanej wiklinie kategorii.

Kosze na kwiaty z polskiej wikliny

Polska wiklina znana jest na całym świecie. Wraz ze wzrostem zainteresowania produktami i stylem EKO, wikliniarstwo przeżywa prawdziwy renesans. Wiklina jest materiałem naturalnym, lekkim i elastycznym. Dodatkowo cechuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu wyplecione z niej kosze służą przez długi czas. Kosze wiklinowe na kwiaty ogrodowe są renomowanym polskim produktem, wyplatanym ręcznie wg tradycyjnych technik ludowych.

kosze na kwiaty - kosze wiklinowe na kwiaty ogrodowe - kosze kwiatowe do sklepu ogrodu hurt hurtownia

Gdzie można zastosować kosze na kwiaty cięte?

Kwiatowe aranżacje w koszu kojarzą się z romantycznymi chwilami. Choć taki kosz doskonale spełni swoją rolę na Walentynki lub rocznicę czy jubileusz, to ma on także wiele innych zastosowań. Bardzo często kosze są wykorzystywane do wystroju kościoła z okazji Ślubu, I Komunii czy Chrztu św. Kolejnym miejscem są eleganckie hotele i restauracje. W hurtowni Alpha Dan Dekoracje oferujemy różne wielkości koszy do kwiatów - od 15 do 45 cm średnicy. Sprzedajemy je pojedynczo lub w kompletach po 3 sztuki.

Kosze wiklinowe na kwiaty ogrodowe

Kosze wiklinowe na kwiaty ogrodowe najczęściej stosuje się na działkach, balkonach lub tarasach. Kwiaty kwitnące w koszach wiklinowych prezentują się bardzo efektownie. Taka kompozycja niezwykle urozmaica przestrzeń. Duża część koszy na kwiaty ma wnętrze wyłożone folią, która zabezpiecza przed utratą wody. Dzięki temu kosz od razu jest gotowy do użycia.

Sezon na kosze kwiatowe rozpoczyna się już od pierwszego miesiąca wiosny. Wiklinowe kosze na kwiaty są lżejsze od donic ozdobnych, dzięki czemu można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce.

Kosze wiklinowe na kwiaty ogrodowe są też często kupowane na prezent. Sezon na kosze do ogrodu rozpoczyna się już od pierwszego miesiąca wiosny.  Wiklinowe kosze na kwiaty są lżejsze od donic ozdobnych. Dzięki czemu można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Kosze te służą także do trzymania kwiatów ciętych, dzięki czemu mogą one być stosowane jako ozdoba domu lub ogrodu.

Dużą popularnością cieszą się także kosze na kwiaty z produktów wiklino-podobnych. Ich największym atutem jest atrakcyjny wygląd i zdecydowanie niższa cena w stosunku do produktów z wikliny.  Różnice to: wytrzymałość surowca i odporność na czynniki atmosferyczne. W naszej hurtowni kosze z materiałów wiklino-podobnych występują  w białym kolorze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl