Druciki florystyczne

Druciki florystyczne

Druty florystyczne są jednym z podstawowych materiałów w warsztacie każdego florysty. Zazwyczaj są skrzętnie ukrywane przed wzrokiem klientów wśród kwiatów, ale zdarza się, iż stanowią element dekoracyjny. Druty zapewniają konstrukcyjną spójność tworzonej dekoracji. Dzięki nim możemy wykonać wybujałe instalacje bez obawy o stabilność aranżacji. Różnią się materiałem, właściwościami i zastosowaniem. Można je stosować do żywych oraz sztucznych kwiatów. Druty florystyczne używane są także poza florystyką, głównie w pracowniach dekoratorskich i rękodzielniczych.

Jako hurtownia florystyczna oferujemy szeroki wybór drucików florystycznych ze względu na zastosowanie, kolor i grubość. Dostępne są formy proste, cięte oraz zwijane na szpuli. Znajdą u nas Państwo druty techniczne, ozdobne, a także druciane siatki florystyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertę działu florystyki, a także produktów komplementarnych. W sprzedażny znajdują się również różne gąbki florystyczne, narzędzia, preparaty do kwiatów, materiały dekoracyjne, kosze kwiatowe, a to tylko część naszej bogatej oferty.

Produkty w kategorii: Druciki florystyczne

Druty florystyczne do kwiatów i dekoracji roślinnych

Hurtownia Alpha Dan Dekoracje posiada w ciągłej sprzedaży wiele typów drutów florystycznych. Każdy z nich jest niezbędny w codziennej pracy florysty. Wśród nich znajdują się:

  • druty wtykowe
  • druciki ozdobne
  • druty cięte proste i karbowane
  • druciki nawijane proste
  • druciki wyrobowe
  • druciane siatki florystyczne

Każdy z wymienionych drutów florystycznych posiada swoje unikalne właściwości, dzięki czemu sprawdza się w konkretnych aranżacjach florystycznych. Druty aluminiowe są wytrzymałe i bardzo elastyczne, więc łatwo się z nimi pracuje. Druciane siatki florystyczne będą stanowić stabilną podporę dla kwiatowych dekoracji i bez obaw tworzyć duże instalacje roślinne.

Sprzedajemy także druty florystyczne w różnych kolorach. Najpopularniejszy to zielony, dzięki czemu jest niedostrzegalny na tle zielonych liści. Dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania proponujemy kolorowe druty: złoty, czerwony czy fioletowy. Odpowiednia grubość i połysk sprawiają, że stają się elementami dekoracyjnymi wiązanki.

druciki-florystyczne-hurtownia-online-bydgoszcz

 

Drut wyrobowy florystyczny

Druty florystyczne to także druty wyrobowe. Służą za łodygę do budowania kwiatów, według uznania czy potrzeb projektanta. Jako hurtownia florystyczna posiadamy szeroki wachlarz kwiatowych główek wyrobowych. Znajdują się tam róże, magnolie, goździki czy gwiazdy betlejemskie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl