Chorągiewki flagi

Niezbędnym elementem wystroju podczas uroczystości państwowej lub religijnej są flagi. Hurtownia Alpha Dan oferuje flagi biało czerwone o wymiarach 70 x 115 cm. Posiadamy w sprzedaży także flagi papieskie (żółto białe) oraz maryjne (biało niebieskie). Wykonane są z delikatnego stylonu.

Ponadto mamy w ofercie flagi Unii Europejskiej oraz flagi biało-czerwone z godłem Polski na białej części.

 

Chorągiewka papierowa

Chorągiewki są wykorzystywane do przystrojenia wnętrza lub miejsca publicznego. Często też są po prostu trzymane w reku. Nasza hurtownia chorągiewek ma w ofercie biało czerwone (polskie), biało niebieskie (maryjne) oraz żółto białe (papieskie). Wymiary 15x20 cm. Osadzone są na drewnianym patyku. Sprzedajemy je w pęczku po 25 szt.

Chorągiewki stylonowe

Wykonane są z cienkiego stylonu i osadzone na drewnianym patyku. Mamy w ofercie trzy połączenia kolorystyczne: biało czerwone (polskie), biało niebieskie (maryjne) oraz żółto białe (papieskie). Wymiary 15x20 cm. Sprzedajemy je w pęczkach po 25 szt.

Taśmy ozdobne

Oferujemy także taśmy ozdobne materiałowe w kolorach flagi Polski. Znakomicie nadają się do dekoracji sali, stołów oraz przygotowania kotylionów lub przypinek. Mamy w ofercie kilka rozmiarów: od 1,5 do 10 cm szerokości.

Z całą ofertą taśm ozdobnych można zapoznać się TU

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl