Alpha Dan Dekoracje Hurtownia

Pamiątki komunijne i zaproszenia

Szeroki wybór Pamiątek Komunijnych i zaproszeń na I Komunię.

Pamiątki komunijne podkreślają, jak ważnym wydarzeniem jest I Komunia Święta. Każdy darczyńca pragnie wręczyć dziecku coś wyjątkowego i ładnego.

W naszej hurtowni nabędą Państwo wyjątkowe pamiątki komunijne oraz zaproszenia w każdym stylu. Oferujemy rozmaite wzory odpowiadające stylistycznie szerokiemu gronu klientów. Pamiątki w postaci kartek sprzedawane są wraz z kopertami, zazwyczaj w kompletach po 10 sztuk. Każdy komplet zawiera różne wzory graficzne utrzymane w tym samym stylu. Oferujemy wzory dla chłopców, dziewczynek oraz uniwersalne.

Wśród naszych propozycji znajdują się także pamiątki komunijne wykonywanie ręcznie. Występują one pod postacią tradycyjnych kartek, tubusów oraz otwierających się pudełek - exploding box.

Oferujemy także pięknie wydane albumy komunijne opatrzone barwnymi ilustracjami oraz sentencjami.

Kolejną propozycją pamiątek z okazji I Komunii są drewniane obrazki komunijne. Wykonane w technologii klasycznego nadruku lub szkliwionego z wypukłościami. W tym dziale znajdują się także popularne pudełka na pamiątki komunijne.

Wszystkie pamiątki mają możliwość personalizacji przez wpisanie imienia i nazwiska dziecka, miejsca uroczystości i osoby w niej uczestniczącej.

Jeśli poszukują Państwo srebrnych obrazków komunijnych zapraszamy do dedykowanej im kategorii. Alpha Dan Dekoracje to także hurtownia dewocjonaliów i dekoracji komunijnych. Z całym asortymentem na okoliczność I Komunii Świętej można zapoznać się w tym miejscu.

Pamiątki z okazji Pierwszej Komunii Św. - hurtownia

Alpha Dan Dekoracje oferuje wiele rodzajów i wzorów Pamiątek z okazji I Komunii świętej. Znajdziemy wśród nich Pamiątki komunijne dla chłopców i dziewczynek. Nasz szeroki asortyment obejmuje różne karnety, albumy, pudełka oraz rękodzieło. Oferta komunijna jest dostępna w naszym Portalu przez cały rok, jednak ze względu na sezonowość I Komunii największa różnorodność i duży wybór produktów przypada na okres od kwietnia do czerwca.

Karnety to najpopularniejsza wersja Pamiątki na I Komunię świętą, potocznie nazywane są kartkami. Oferujemy ich różne formaty między innymi: C5/A5, B6, C6, kwadratowy oraz bardzo popularny DL. Kartki posiadają wiele rozmaitych wzorów. Największą grupę stanowią karnety z nadrukiem. Zazwyczaj jest to barwna ilustracja oraz wykonany ozdobną czcionką tekst. Wśród karnetów z nadrukiem znajdziemy także nietuzinkowe wersje przestrzenne. Posiadamy także pamiątki z dekorami drewnianymi oraz na malowanej i ozdobnie wycinanej sklejce. Karnety utrzymane są w tonacji srebrnej lub złotej, do każdej dołączona jest koperta. Karnety sprzedawane są w kompletach po 10 sztuk. Prezentowane zestawy zawierają jeden lub kilka wzorów. W drugim przypadku komplet jest tak skomponowany, aby zawierać wersje dla chłopców, dziewczynek oraz uniwersalne.

Albumy komunijne

Bardzo popularnym prezentem są także albumy komunijne. W Alpha Dan Dekoracje można je nabyć w dwóch formatach: A5 oraz A4. Albumy mają sztywną, zdobioną okładkę, a wewnątrz wysokiej jakości kredowy papier. Niektóre umieszczone są w dekoracyjnym papierowym folderze, posiadają ozdobne dodatki lub mają formę tryptyku. W środku zawierają barwne ilustracje oraz miejsce na zdjęcia, a także personalizację(możliwość umieszczenia imienia i nazwiska dziecka) albumu. Te Pamiątki komunijne są bardziej ekskluzywne od popularnych karnetów i występują w kilku dedykowanych wersjach. Są to Pamiątki od Matki Chrzestnej, Ojca Chrzestnego oraz od dziadków. W niektórych wzorach dzięki akcentom kolorystycznym podkreśla się, że są one przewidziane dla dziewczynki lub dla chłopca.

Należy także wspomnieć o niezwykle praktycznych pudełkach na pamiątki, które ułatwiają ich przechowywanie. Są to pięknie zdobione pudełka w białym kolorze opatrzone różnymi dekorami tematycznymi. Przeważnie występują w formacie nieco większym niż A4. W środku znajduje się koperta podarunkowa do przechowywania banknotów oraz mała książeczka. Umożliwia ona wpisanie danych dziecka, rodziców chrzestnych oraz miejsca uroczystości.

pamiatki-komunii-sw-prezenty-dla-dziecka

Pamiątki komunijne ręcznie robione.

Kolejną grupę stanowią Pamiątki komunijne ręcznie robione. To bardzo lubiana, a przez to i popularna forma Pamiątki I Komunii Świętej. Jest oryginalna, nietuzinkowa i znacznie bardziej ekskluzywna niż karnety. Wśród Pamiątek komunijnych ręcznie robionych znajdziemy misternie wykonane kartki, tubusy oraz bardzo modne otwierane pudełka tzw. exploding box na I Komunię. W środku załączona jest karta dedykacyjna ze stosowną grafiką oraz możliwością personalizacji. Dodatkowo w expolding box'ach znajdziemy gipsowego aniołka lub inny komunijny dodatek. Ten rodzaj pamiątek sprzedawany jest na sztuki.

Zaproszenia na I Komunię - hurtownia on-line

W Hurtowni Alpha Dan Dekoracje można zaopatrzyć się także w zaproszenia na I Komunię. Wszystkie zaproszenia komunijne są sprzedawane wraz z białymi kopertami.  Zaproszenia znajdują się w zestawach po 10 sztuk. Każdy zestaw zawiera zaproszenia o identycznym wzorze. Dostępna kolorystyka jest w odcieniach bieli ze złotymi lub srebrnymi dekorami.

Alpha Dan Dekoracje to hurtownia oferująca szeroki zakres asortymentu na I Komunię Świętą. Posiadamy różne dekoracje komunijne, w tym dekoracje stołu i sali. Dodatki do stroju takie jak: torebki, rękawiczki i wianki komunijne oraz muszki dla chłopców. W naszym obszernym Dziale Dewocjonaliów komunijnych znajdą Państwo różańce komunijne oraz etui, książeczki do nabożeństwa i biblie komunijne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl