Choinki sztuczne

Choinki sztuczne - piękne wzory

Choinka na Święta Bożego Narodzenia pojawia się niemal w każdym domu. Drzewko bywa bardzo strojne i okazałe, a czasem skromne i niewielkie, ale zawsze symbolizuje kontynuację pięknej tradycji.

Hurtownia Alpha Dan Dekoracje oferuje choinki sztuczne w bardzo szerokim zakresie. Posiadamy choinki klasyczne (zielone) oraz bardzo popularne choinki ośnieżone. Nasz hurtowy asortyment obejmuje coraz to modniejsze choinki na pniu oraz w skrzyniach w atrakcyjnych wzorach do wyboru. Oczywiście posiadamy także tradycyjne choinki sztuczne w donicy, a także na klasycznym stojaku. Drzewka dostępne są w wielu rozmiarach od 50 cm aż do 240 cm, dzięki czemu można wybrać to idealne dla naszych potrzeb.

Przedstawiane przez nas choinki sztuczne wykonane są z dwukolorowej folii PCV oraz PE. Dodatkowo gęste gałęzie i igliwie także dodają drzewku naturalności. Wzory choinek odzwierciedlają odmiany świerku, sosny oraz jodły, to gatunki drzew najchętniej wybierane na świąteczną choinkę.

W naszej hurtowni dekoracji kompleksowo zaopatrzą się Państwo w bożonarodzeniowy asortyment. W pozostałych kategorią znajdują się dekoracje bożonarodzeniowe, oświetlenie LED i lampki choinkowe oraz jednokolorowe bombki szklane.

Produkty w kategorii: Choinki sztuczne

Choinki sztuczne - hurt

Choinka to jeden z najważniejszych symboli Świąt Bożego Narodzenia, dlatego pojawia się ona niemalże w każdym domu. Atutem sztucznej choinki wykonanej z wysokiej jakości materiałów jest fakt, że bardzo dobrze imitują żywe drzewka. Jednak nie gubią swych ostrych igieł oraz nie wydzielają uczulającej i trudnej do czyszczenia żywicy. Ponadto łatwo je utrzymać w czystości i odświeżyć przed kolejnym sezonem. Z tego względu z powodzeniem używa się sztucznej choinki przez wiele lat. Wzorów choinek jest wiele, od klasycznych wzorów po bardzo ekstrawaganckie rozwiązania.

Hurtownia choinek sztucznych Alpha Dan Dekoracje co roku prezentuje bogatą ofertę świątecznych drzewek. Wśród naszej hurtowej oferty bożonarodzeniowej znajdują się zarówno sztuczne choinki klasyczne przestrzenne, jak i choinki dekoracyjne - płaskie. Dostępne są również ostatnio bardzo modne choinki na pniu czy w skrzyni. Wiele drzewek występuje w ośnieżonej wersji, co z pewnością podkreśla zimowy klimat świąt Bożego Narodzenia. Każdy z egzemplarzy nadaje się do użytku wewnątrz, jak i również na zewnątrz pomieszczeń.

Taka różnorodność umożliwia zakup odpowiednich produktów dla każdego odbiorcy, a to wszystko w jednym miejscu. Staramy się, aby zakupy w hurtowni choinek sztucznych Alpha Dan Dekoracje oznaczały nie tylko wygodę, ale i oszczędność środków oraz czasu. Jeżeli cenią sobie Państwo wysoką jakość produktów za rozsądną cenę oraz doskonałą obsługę, to współpraca z naszą hurtownią choinek jest doskonałym wyborem. Na naszej stronie informacyjnej znajdziecie Państwo dane, w jaki sposób uzyskać w naszej hurtowni status klienta hurtowego, a tym samym odblokować ceny hurtowe.

Choinki sztuczne - sklep internetowy

W naszej hurtowni choinek sztucznych przykładamy ogromną wagę do prezentacji produktów. Zadajemy sobie sprawę, że odpowiednie fotografie oraz opis choinek sztucznych ułatwia wybór właściwego wzoru. Dzięki zastosowaniu filtrowania w naszym sklepie internetowym można łatwo odnaleźć choinki ośnieżone lub zielone, a także wyszukać konkretną ich wielkość od 50 do 240 cm. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości nasz zespół z pewnością wyczerpująco odpowie na każde z pytań dotyczące bożonarodzeniowej oferty.

Małe choinki sztuczne - hurt

Hurtownia choinek sztucznych Alpha Dan Dekoracje oferuje nie tylko szeroki wybór wzorów choinek sztucznych, ale także różne wielkości drzewek. Najmniejszy dostępny rozmiar drzewka to zaledwie 35 cm wysokości. Małe choinki sztuczne z pewnością przypadną do gustu osobom, które dysponują ograniczoną przestrzenią. Doskonale odnajdą się w każdej firmie, biurze, sklepie czy domu. To właśnie w grupie małych choinek występują te o charakterze dekoracyjnym oraz ekspozycyjnym. Pomagają one wnieść świąteczny klimat, a choinki ośnieżone także nutkę zimowej aury.

Duże choinki sztuczne – hurt

Duże choinki sztuczne są niezwykle reprezentacyjne. Zazwyczaj to główny oraz jedyny, ale i wystarczający element dekoracji świątecznej. Pięknie przystrojona duża choinka potrafi mieć oszałamiający efekt. Ich sztuczne igliwie jest znacznie gęstsze, a igły dłuższe niż w przypadku małych egzemplarzy. Zapewnia to drzewku ekskluzywny wygląd, gdy dołożymy jeszcze odpowiednie oświetlenie LED, piękne ozdoby i dekoracje zobaczymy, że uzyskany efekt może przejść nasze oczekiwania. Coraz częściej spotyka się duże ośnieżone choinki sztuczne, które mają nadawać miejscu świąteczny klimat. W naszej hurtowni sztucznych choinek oferujemy kilka rozmiarów dużych choinek aż do 240cm w wersji ośnieżonej lub klasycznej- zielonej. Większe choinki możemy dostarczyć na zamówienie (przed sezonem).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl