Dodatki świąteczne — ważne drobiazgi

Akcesoria świąteczne to produkty, które ułatwiają przygotowanie bożonarodzeniowych dekoracji. Ta obszerna kategoria obejmuje zarówno produkty kreatywne, jak i typowo ozdobne. Znajdziemy tutaj: ozdobne łańcuchy świąteczne, talerze dekoracyjne, bieżniki oraz świąteczne torebki na prezenty. Dzięki ich wykorzystaniu Święta nabiorą charakteru. Asortyment o charakterze kreatywnym obejmuje: sztuczny śnieg, wstążki i taśmy, a także wspaniałe dodatki do stroików. Ta część skierowana jest głównie do wytwórców ozdób świątecznych. Tych materiałów używa się do przyozdobienia np.: florystycznych kompozycji zimowych, wianków lub stroików.

Każda grupa cechuje się dużą różnorodnością i szerokim wyborem, dzięki temu znajdują się w niej produkty dla każdego klienta. Propozycje dodatków są co roku aktualizowane tak, by odpowiadały obowiązującym trendom. Jesteśmy pewni, że ich użycie ułatwi Państwu uzyskanie wspaniałych efektów.

W naszej hurtowni dekoracji świątecznych posiadamy także, wszystkie niezbędne pół-produkty oraz materiały uzupełniające do wyrobu ozdób bożonarodzeniowych. Oferujemy bazy pod stroiki, wianki z igliwia i choinki płaskie Tatra. Posiadamy szeroki wybór małych bombek jednokolorowych na druciku, gałązek igliwia oraz świątecznych świec. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza hurtową ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl